o nas

1HAFNER – to nowoczesność, pomysłowość, dynamika, to również wieloletnie doświadczenie.
To polska, rodzinna spółka powstała w 1991 roku. Wówczas mała, kilkuosobowa firma handlowa, dziś przedsiębiorstwo produkcyjne i handlowe zatrudniające ponad 100 osób, znane w kraju i za granicą, posiadające własną sieć salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych polskich miastach.

Podstawowym kierunkiem działalności firmy jest pneumatyka siłowa i sterująca.

Główna siedziba spółki mieści się w Toruniu. Tam również znajduje się magazyn centralny, oraz wszystkie najważniejsze departamenty.

Nowoczesne biuro konstrukcyjne wraz z działem technologicznym, oraz zakład produkcyjny są miejscem gdzie pracują doświadczeni specjaliści, a „jakość” to nie tylko posiadany przez firmę certyfikat ISO, to przede wszystkim plan i cel, to idea, to motto potwierdzone różnymi certyfikatami i nagrodami, które spółka otrzymała na specjalistycznych wystawach.

HAFNER to producent kilkudziesięciu podstawowych rodzajów siłowników pneumatycznych, oraz pomysłodawca i producent kilkuset indywidualnych, dedykowanych rozwiązań dla różnego rodzaju przemysłu.

HAFNER to również dostawca usług z zakresu utrzymania ruchu AKPiA.

HAFNER to wreszcie jedna z kilku firm w Polsce należąca do elitarnego grona producentów siłowników dla przemysłu górniczego, który jak żaden inny, akceptuje tylko najlepsze rozwiązania.

HAFNER to PNEUMATYKA na której możesz polegać.

Innowacyjne
technologie
Tam gdzie inni się poddają, my znajdujemy optymalne rozwiązania. Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju, projektujemy i wdrażamy.

 

szybki
serwis
Wiemy, że w procesie produkcji liczy się każda minuta. Nasz wyspecjalizowany serwis reaguje natychmiast po zgłoszeniu, przywracając sprawność maszynom i urządzeniom.

 

kompleksowa
obsługa
Od projektu przez produkcję, montaż aż do serwisów – to na nas możesz scedować wszystkie sprawy związane z prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń.